Про це повідомила прес-служба ГПУ.

«У зв’язку з тривожними подіями, що розгортаються на території нашої держави, українці мають об’єднатися довкола зовнішніх викликів, облишити чвари, вгамувати емоції, що сіють недовіру, розпач та позбавляють нове громадянське суспільство її основ – тверезого розуму та великого державотворчого потенціалу.

Нині наша держава, за майбутнє якої боролися мільйони громадян, опинилась  між загрозами сепаратизму та іноземної інтервенції. У таких умовах відновлення законності, порядку, відбудова прозорої та справедливої вертикалі влади – першочергові завдання», - сказано в повідомленні.

«Разом із тим, ми переконані, що кожен посадовець повинен перебувати під пильним контролем своїх колег та громадськості.

Відтак закликаємо громадян, які матимуть інформацію про корупційні дії працівників прокуратури – звертатися за телефоном (044) 200-79-87,(032) 235-44-69.

Уся надана інформація буде перевірена службою внутрішньої безпеки Генеральної прокуратури України, а незаконним діям таких працівників буде дана належна правова оцінка тав разі потреби – застосовані заходи реагування», - йдеться в повідомленні.

На тлі нових викликів, що постали перед нашим суспільством та новою українською владою, Київ як столиця та всі обласні центри як зразок згуртованості та громадянської свідомості – мають стати взірцями правопорядку для всієї України.