Керівник групи прокурорів Валерій Смирнов заявив, що виправдальний вирок ексберкутівцю Андрію Хандрикіну, якого звинувачують у катуванні майданівців, буде оскаржено.

Про це повідомляє "Громадське".

За словами Смирнова, сторона обвинувачення категорично не згодна з оголошеним судом вироком Хандрикіну. На його думку, суддя вийшла за межі процесуальної ролі арбітра, коли не надала стороні обвинувачення права реплік під час судових дебатів у справі.

"У нас були конкретні обґрунтовані доводи, які спростовують аргументи захисника Хандрикіна про неналежність доказів та недоведення вини обвинуваченого. Проте чомусь суддя не надала нам права спростувати позицію захисту під час дебатів. Наші процесуальні права були порушені, і це також ми будемо вказувати у нашій апеляційній скарзі. На подання апеляції у нас є місяць", — сказав Смирнов.

За його словами, група прокурорів має дуже чітку правову позицію по цій справі та доводи провини, зокрема Хандрикіна, у скоєнні злочину.

Хандрикіна обвинувачували в побитті двох активістів Майдану 20 січня 2014 року на колонаді столичного стадіону"Динамо". Розслідування справи тривало три роки, ексберкутівцю загрожувало до 10 років позбавлення волі.

Як писав "Вголос", вину ексберкутівця, якого звинувачували у побитті активістів Майдану, не було доведено.