Мова йде про події у ніч 19 лютого, коли у Львові люди, розлючені вбивством мітингувальників на Майдані, захопили та підпалили низку будівель силових структур. 

Тоді ж було здійснено підпал будівлі військової частини внутрішніх військ 4114, що знаходиться у місті Львові.

Внаслідок пожежі вогонь перекинувся на прилеглі будівлі, в тому числі і на склад озброєння військової частини, який знаходився під охороною як до самої пожежі, так і після неї.

У деяких ЗМІ з’явилася інформація, що наприкінці лютого зі складів внутрішніх військ у Львівській області було викрадено більше п’яти тисяч автоматів Калашникова, 2741 пістолета Макарова, 123 ручних кулемети, а також 12 реактивних вогнеметів “Джміль”.

Зброя, боєприпаси та військове технічне майно, яке знаходилось на складі озброєння було знищено пожежею, розкрадання зброї та боєприпасів зі складу не допущено, – інформує ГЗГ та ЗМІ Західного ТрК внутрішніх військ МВС України.

За фактом виявлення зброї в ході огляду місця події було відкрито кримінальне провадження №42014140410000007. Відомості внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Прокуратурою Західного регіону України з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері проводилась пономерна звірка озброєння згідно обліку. Нестачі зброї та боєприпасів виявлено не було. Кримінальне провадження було закрито.

Крім того, повідомляємо, що реактивні піхотні вогнемети «Джміль» не стоять на озброєнні внутрішніх військ МВС України.