У статті зазначено, що засуджені голодують зокрема через неналежні матеріально-побутові та медико-санітарні умови утримання в установі, порушення прав на телефонні розмови з родичами та близькими.

Станом на сьогодні у ході попередньої перевірки з'ясовано, що у відділення з господарського обслуговування установи входить 39 засуджених, котрі прибули у Держівську ВК №110 з Львівської ВК № 48, Личаківської ВК № 30 та Львівського слідчого ізолятора.

Зокрема, під час опитування засуджених вказаного відділення виправної установи факти, викладені в публікації, щодо ймовірної відмови засудженими від приймання їжі свого підтвердження не знайшли.

Щодо інших фактів, викладених у публікації, ще триває перевірка.

Крім цього, прокуратурою Львівської області ініційовано проведення сьогодні у Держівській ВК № 110 «круглого столу» за участю засуджених установи, керівництва УДПтС України у Львівській області, представників суду, органів місцевої влади, а також із залученням громадських організацій та ЗМІ для з’ясування обставин, які виникли у вищезгаданій виправній установі.