Нарада відбулася під головуванням прокурора Сокальського району Романа Шарка, за участі зокрема керівників ДВАТ «Шахта«Надія» та ПАТ «Львівська вугільна комапнія».

Під час наради було зазначено, що керівники підприємств не інформують прокуратуру району про усі нещасні випадки, що стались на підприємствах вугільної галузі. Відтак протягом травня-червня прокуратурою, ЗМДІН у вугільній промисловості, ВВ дирекції фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві буде перевірено достовірність обліку нещасних випадків на копальнях району. 

Разом з тим, учасники наради вирішили провести спільне навчання дотичних структур та постійних членів комісій з розслідування нещасних випадків на виробництві «Порядку проведення розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві», що діє з початку 2012 року. 

Крім того, низка перевірок стосуватиметься ведення відомчого контролю на підприємствах, забезпечення працюючих засобами індивідуального та колективного захисту, законності використання коштів на придбання кріпильних лісоматеріалів та ін.