З'ясовано, що службовець Управління капітального будівництва департаменту житлового господарства та інфраструктури міської ради відповідала за здійснення технічного нагляду при проведенні приватним підприємством будівельних робіт з добудови середньої загальноосвітньої школи в смт. Рудно Залізничного району м. Львова.

Достовірно знаючи, що підприємство не виконало в повному обсязі необхідних робіт, зловживаючи службовим становищем підписала та скріпила печатками Управління акти виконаних підрядних робіт.

В подальшому на підставі цих документів приватному підприємству безпідставно перераховано понад 202 тисячі гривень бюджетних коштів, за роботи, які в дійсності виконані не були.

Таким чином, незаконні дії вказаної посадової особи органу місцевого самоврядування завдали збитків державі на вищезазначену суму.

З огляду на викладене, прокуратурою Залізничного району м. Львова стосовно останньої порушено кримінальну справу за ч.2 ст.364 та ч.2 ст.366 КК України ( зловживання службовим становищем та службове підроблення, що спричинили тяжкі наслідки державним інтересам).

Слідство у кримінальній справі триває.