Як повідомляє прес-служба прокуратури Івано-Франківської області, сьогодні о 13:25 до чергової частини надійшло повідомлення про те, що біля приміщення Івано-Франківського обласного перинатального центру стався вибух.

Унаслідок нього загинув 48-річний чоловік, а його дружина отримала тілесні ушкодження.
Попередньо встановлено, що вибух стався близько 13:20. Перебуваючи біля запасного виходу з приміщення Івано-Франківського обласного перинатального центру, 48-річний іванофранківець на ґрунті ревнощів застосував гранату, як наслідок загинув сам, а його дружину – старшу медсестру полового відділення зазначеного закладу доставлено в лікувальну установу в тяжкому стані.

За цим фактом розпочато кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого п. 5 ч. 2 ст. 115 (умисне вбивство, вчинене способом, небезпечним для життя багатьох осіб) та ч. 1 ст. 263 (носіння, зберігання, придбання, передача чи збут вогнепальної зброї (крім гладкоствольної мисливської), бойових припасів, вибухових речовин або вибухових пристроїв без передбаченого законом дозволу) КК України.

На цей час у кримінальному провадженні триває огляд місця події, проводять першочергові слідчі дії, допитують свідків, призначають необхідні експертизи.