Про це повідомляє прес-центр САП на своїй сторінці у Facebook.

У відомстві зазначають, що вже завершили розслідування  у кримінальному провадженні щодо Магути за  ч. 2 ст. 364 КК України - зловживання службовим становищем.

Також розслідування було завершено щодо одного з членів Рахункової палати за підозрою у вчиненні кримінальних правопорушень: зловживанні службовим становищем та заволодінні чужим майном в особливо великому розмірі, шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене за попередньою змовою групою осіб.

Таким чином, 10 березня прокурори САП вручили підозрюваним обвинувальний акт у вчиненні вищезазначених кримінальних правопорушень, його також було скеровано до Шевченківського районного суду для розгляду по суті.

«В інтересах держави в особі Рахункової палати у кримінальному провадженні заявлено цивільний позов про стягнення із обвинувачених в солідарному порядку майнову шкоду завдану кримінальним правопорушенням у розмірі понад 1,3 млн. грн., що становить вартість квартири, яка вибула із державної власності завдяки протиправним діям службовців Рахункової палати, - наголосили у відомстві.

У прокуратурі зазначають, що чиновникам за зловживання службовим становищем загрожує позбавлення волі на термін від трьох до шести років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років. Тим часом, за заволодіння чужим майном посадовці можуть опинитися за гратами на термін від семи до дванадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на термін до трьох років та з конфіскацією майна.

«Вголос»