Про це повідомляє прес-служба Генпрокуратури України.

«Органи прокуратури Донецької області мають оперативну інформацію від свідків у Донецьку про вантажний автотранспорт з мінометом, який, перебуваючи в Куйбишевському районі міста, здійснював обстріл у бік Ленінського району. Після використання зброї вантажний автотранспорт продовжив рух у бік центра Донецька», – йдеться в повідомленні.

У прокуратурі зазначають, що вогневий удар по зупинці громадського транспорту в Ленінському районі міста завдано цілеспрямовано.

«Маючи достовірну інформацію про те, що в цьому районі перебувають лише цивільні особи, терористи завдали кілька прицільних ударів по мирних мешканцях», – йдеться в повідомленні.

Як зазначено, місце обстрілу є на значній відстані (понад 20 км) від території, де відбуваються бойові дії поблизу аеропорту Донецька. Таким чином, зброю бойовики використали умисно саме проти цивільного населення.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 258 Кримінального кодексу України (терористичний акт). 

Як відомо, сьогодні, 22 січня, в зупинку громадського транспорту влучив снаряд терористів, у результаті чого загинули від 8 до 15 людей. Точна кількість загиблих наразі не відома.

Як писав «Вголос», слідчий комітет Росії відкрив справу за фактом обстрілу зупинки громадського транспорту в Донецьку. Згідно з російською версією, до цього злочину причетні військовослужбовці української армії та Національної гвардії України.