Зокрема, дії службових осіб однієї із спеціалізованих загальноосвітніх шкіл призвели до незаконної розтрати майже 300 тис. грн. бюджетних коштів. У кримінальній справі, порушеній прокуратурою м. Львова за вказаним фактом, триває слідство.

Крім цього, прокуратурою виявлено махінації бухгалтера ще однієї львівської школи, яка незаконно одержала на власний рахунок 598 тис. грн. Для цього вона вносила до відповідних фінансових документів завідомо недостовірні дані про суми нарахованої заробітної плати працівникам навчального закладу.

Кримінальну справу стосовно останньої порушено за ч.2 ст.364, ч.2 ст.366 КК України (службове підроблення та зловживання службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки).

У повідомленні зазначено, що прокуратура має інформацію про причетність до зловживань у сфері використання бюджетних коштів також і посадових осіб окремих районних відділів освіти міста Львова.

Наразі встановлюється сума збитків, завданих державі незаконними діями вказаних чиновників.

За результатами проведеної перевірки до винних осіб буде вжито відповідних заходів кримінально-правового характеру.

«Водночас, жодних звернень з цих підстав від посадовців органів місцевого самоврядування до органів прокуратури не надходило», – зазначено в інформації.

Як писав Вголос, міський голова Львова Андрій Садовий звернувся до правоохоронних органів щодо злочинного розкрадання коштів у Галицькому відділі освіти.