Про це повідомив керівників САП Назар Холодницький в ефірі 112 каналу, – пише Українська правда.

Він пояснив, що Поляков виконав рішення Солом'янського районного суду щодо запобіжного заходу частково. Так, нардеп не виконав ті умови, які визначені у постанові, зокрема відносно носіння електронного браслету контролю.

«Наголошую, що інший підозрюваний – Розенблат, рішення суду виконав в повному обсязі. Сьогодні о 9:00 один з процесуальних керівників звернувся до Солом'янського районного суду з клопотанням про стягнення зазначеної застави в дохід держави», – зазначив Холодницький.

Як відомо, Поляков є фігурантом справи щодо незаконного видобутку бурштину. Окрім нього у «бурштиновій справі» фігурує народний депутат Борислав Розенблат. Парламент дав дозвіл на притягнення їх до відповідальності.

Як писав «Вголос», 11 липня депутати Верховної Ради зняли недоторканність з Полякова, але подання на його арешт не набрало потрібної кількості голосів. Після цього Солом'янський райсуд Києва призначив народному депутату Максиму Полякову заставу в сумі 304 тисячі грн, зобов'язав носити електронний браслет і здати паспорти. Відразу після рішення суду Полякова викликали в поліцію Черкаської області, щоб надягти електронний браслет. Але нардеп на виклик не з'явився, на зв'язок не виходив. Адвокати заявили, що Поляков не збирається виконувати рішення суду в цій частині.

«Вголос»