До прикладу, чиновники надавали погодження на розміщення зовнішньої реклами на фасадах пам’яток національного значення у Львові, (вул.Театральна, площа Ринок, пр.Свободи) у той час, як будь-які дії стосовно пам’яток з таким статусом дозволяються лише за погодженням Міністерства культури України.

Перевіркою також виявлено низку порушень законодавства під час реалізації управлінням ЛМР функцій замовника на реставрацію пам’яток культурної спадщини.

Крім цього посадовці міськради неналежно контролюють виконання власниками та користувачами пам'яток культурної спадщини взятих на себе зобов’язань щодо їх охорони. Останні, не виконуючи умови угод ремонтно-реставраційних робіт у будівлях, чимало з яких у незадовільному, а то й в аварійному стані не проводять. Штрафи, які накладаються чиновниками на винних осіб мало впливають на загальний стан забезпечення охорони історичних пам’яток, що занесені до списку спадщини ЮНЕСКО .

З огляду на викладене, прокуратурою міста Львова внесено подання Львівському міському голові. За неналежне виконання службових обов’язків вимагається застосувати заходи дисциплінарного впливу до керівництва та працівників управління охорони історичного середовища Львівської міської ради.