Про це Вголосу повідомили у прокуратурі м. Львова.

Як зазначає прокуратура, у відповідності до вимог ч. 2 ст. 16 Закону України “Про статус народного депутата України” орган державної влади, орган місцевого самоврядування, їх посадові особи, керівники підприємств, установ і організацій, об'єднань громадян, яким адресовано депутатське звернення, зобов'язані протягом 10 днів з моменту його одержання розглянути і дати письмову відповідь. У разі неможливості розгляду звернення народного депутата у визначений строк його повідомляють про це офіційним листом з викладенням причин продовження строку розгляду. Строк розгляду депутатського звернення, з урахуванням продовження, не може перевищувати 30 днів з моменту його одержання.

У ході перевірки працівники прокуратури встановили непоодинокі порушення вимог Закону при розгляді звернень народного депутата України, поданих в інтересах мешканців міста. Зокрема, на одне із таких звернень – щодо порушення громадського порядку та тиші в центральній частині міста – відповідь надано лише за спливом 3-х місяців після отримання Львівською міською радою даного звернення, а звернення в інтересах голови Львівської обласної організації інвалідів війни та Збройних Сил Союзу Організації Інвалідів України з приводу сприяння останньому у наданні безкоштовного приміщення та фінансової підтримки для організації пільгового магазину залишено без відповіді.

На усунення виявлених порушень 26.10.2010 року прокуратурою м.Львова внесено подання міському голові із вимогою притягнути до дисциплінарної відповідальності винних посадовців Львівської міської ради.