Про це повідомила прес-служба військової прокуратури Центрального регіону України.

«Встановлено, що у липні цього року командуванням військової частини та комерційною структурою укладено договір щодо проведення ремонтних робіт вантажної платформи в місцях зберігання боєприпасів та інших засобів ураження на загальну суму 199 тисяч грн, були перераховані кошти на рахунок виконавця та складено і затверджено акти виконаних робіт, які не відповідають дійсності. Під час огляду територій військової частини з'ясовано, що зазначені роботи на об'єкті не завершені і належний контроль якості та повноти їх виконання комісією військової частини не проводився», – йдеться у повідомленні.

Також виявили порушення щодо організації зберігання та розміщення боєприпасів, їх охорони та протипожежної безпеки. Через це на заступника командира та керівника комісії, начальника зберігання військової частини, складено адміністративні протоколи.

У військовій прокуратурі також зазначають, що не мають права перевіряти військові частини та організації на дотримання чинного законодавства. У цьому випадку прокуратура лиш виконувала доручення у межах досудового розслідування кримінального провадження за фактом диверсії на території 48 Арсеналу міста Калинівка Вінницької області та одночасного вжиття комплексу заходів, спрямованих на усунення порушень на інших складах боєприпасів.

 

«Вголос»