У головних ролях - двоє підлітків, третій був оператором і проводив зйомки. Всім учасникам знімальної групи 14-15 років.

Відео швидко поширилося в середовищі школярів і незабаром про нього дізналися педагоги.

У прокуратурі Маріуполя підтвердили, що за цим фактом в даний час відкрито кримінальне провадження з попередньою кваліфікацією по ст.301 ч. 1 «Ввезення в Україну творів, зображень або інших предметів порнографічного характеру з метою збуту чи розповсюдження або їх виготовлення, перевезення чи інше переміщення з тією самою метою , або їх збут чи розповсюдження, а також примушування до участі в їх створенні».

«Досудове розслідування проводить Жовтневий райвідділ, процесуальне керівництво здійснює прокуратура Жовтневого району», - повідомила прес - секретар прокуратури Маріуполя Тетяна Павленко.

За її словами, тільки після закінчення розслідування правоохоронці зможуть назвати винних і визначити рівень відповідальності батьків, педагогів та школярів.

Співробітники відділення кримінальної міліції у справах неповнолітніх Жовтневого РВ для того щоб дати правову оцінку інциденту також проводять перевірку і з'ясовують роль всіх учасників знімального процесу .

Кваліфікація статті 301 ч.1 передбачає покарання у вигляді штрафу в розмірі від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешту строком до шести місяців, або обмеження волі на строк до трьох років, з конфіскацією порнографічних предметів та засобів їх виготовлення і розповсюдження.

Джерело: ilich.in.ua