Про це інформує прес-служба прокуратури Львівської області. 

В прокуратуру міста Львова надходить велика кількість звернень з приводу отруєння та жорстокого поводження з собаками. Крім того, з цього приводу є численні публікації у засобах масової інформації. 

Враховуючи ці факти прокуратура Львова витребувала всі 14 матеріалів перевірок за 2011-2012 роки з районних відділів міліції міста за вказаними фактами та вивчила законність прийнятих у них рішень.

Усі незаконні постанови про відмову в порушенні кримінальних справ скасовано, а матеріали  направлені в органи внутрішніх справ для проведення додаткових перевірок.

25 квітня 2012 року слідчий відділ ЛМУ ГУ МВСУ у Львівській області порушив кримінальну справу за фактом знущання над тваринами, що відносяться до хребетних, вчинене із застосуванням жорстоких методів за ознаками злочину, передбаченого ч.1 ст.299 КК України. 

Наразі досудове слідство триває.

Також прокуратура  Львова провела перевірку додержання вимог Законів України «Про захист тварин від жорстокого поводження», «Про охорону навколишнього природного середовища» в діяльності Департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради.

В ході перевірки виявили порушення вимог зазначених нормативних актів, у зв’язку з чим на їх усунення в.о. директора департаменту внесено подання, яке на даний час перебуває на розгляді.