Зокрема, не зважаючи на великий залишок нерозкритих умисних вбивств (217) минулих років, з яких 94 вчинено із застосуванням вогнепальної зброї та вибухівки, впродовж 2010 року правоохоронцями не розкрито жодного такого злочину.

Прокурор відзначив, що працівниками Галицького, Сихівського, Личаківського, Залізничного, Шевченківського, Франківського, Стрийського, Жовківського, Самбірського, Золочівського, Яворівського, Дрогобицького, Бориславського міжміськрайвідділів ГУМВСУ у Львівській області, допускаються порушення вимог чинного законодавства при здійсненні оперативно-розшукової діяльності при розкритті злочинів.

Крім цього, не задовільним залишається стан оперативно-розшукової діяльності підрозділів УПМ ДПА в області, та діяльність спецпідрозділів, а саме: БКОЗ УСБУ та УБОЗ ГУМВСУ у Львівській області.

Поряд з цим прокуратура відзначила, що в 2010 році менше зареєстровано умисних вбивств, тяжких тілесних ушкоджень, в тому числі зі смертю потерпілого, зґвалтувань, розбійних нападів, хуліганств, злочинів, пов'язаних з наркоманією.

У нараді взяли участь начальник ГУМВС України у Львівській області Б.Щур, начальник УСБУ у Львівській області Ю.Кіцул, начальник УПМ ДПА у Львівській області П.Юрченко, начальник Західного регіонального управління ДПС України А.Горбенко та начальник Львівської митниці Р.Микитюк.