Про це він сказав у залі парламенту у середу, 4 квітня, пише «УП».

«Учора після нашої вечірньої розмови про затримання Бубенчика, у мене була розмова з генпрокурором і ми домовилися, що я від свого імені та імені парламенту дам письмовий запит. До кінця дня генеральний прокурор пообіцяв, що він в ситуації розбереться і дасть відповідь з приводу тих подій, які відбулися навколо Бубенчика», - сказав спікер ВР.

«Також хочу озвучити свою позицію. Для мне є неприйнятним, коли прокурор у суді, який представляє прокуратуру, зазначає, що закон ухвалений українським парламентом про амністію, є нікчемним законом», - заявив Парубій.

За його словами, прокурор не повинен давати політичні оцінки, а виконувати закон, який приймає найвищий законодавчий орган - Верховна Рада України.

«А якщо він не здатний виконувати закон, нехай йде в адвокати і працює у приватній практиці, захищаючи тих, кого він вважає необхідним», - додав він.

Голова ВР зазначив, що по цій ситуації має бути окреме розслідування і спеціальна оцінка подібних тверджень прокурора.

Парубій пообіцяв проінформувати депутатів та голів фракцій, як тільки отримає відповідь від Луценка, щоб разом ухвалити рішення щодо подальших спільних дій.