Про це Вголосу повідомила обласна прокуратура.

Відзначимо, що після обвалу будинку прокуратура Луцька порушила кримінальну справу за фактом службової недбалості з боку службових осіб виконавчого комітету Луцької міської ради та житлово-комунального підприємства №7, що спричинило тяжкі наслідки за ч.2 ст. 367 КК України.

Ураховуючи резонансність події, проведення досудового слідства у справі доручено групі слідчих під керівництвом слідчого з особливо важливих справ слідчого відділу прокуратури області.

У ході слідства проведено виїмки проектної та технічної документації станом на момент спорудження будинку та на час реконструкції першого поверху.

Призначено судові експертизи для встановлення причин обвалу, обсягів заподіяних збитків, можливості своєчасного запобігання аварії, тощо.

Проводяться допити свідків та потерпілих, встановлюються розміри заподіяних збитків.

Прокуратура також скерувала міському голові Луцька подання про усунення причин і умов, що сприяли вчиненню злочину та запобігання виникненню аналогічних надзвичайних ситуацій, термінове вжиття усіх заходів щодо забезпечення безпеки життя та нормальної життєдіяльності мешканців пошкодженого будинку, належне виконання інших обов’язків, передбачених Законом України «Про захист населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру».