Генпрокуратура України вирішила провести на Львівщині кущовий навчальний семінар для своїх працівників в західному регіоні. І провела його не в бушменських кущах: а в методично-інформаційному бюро Львівської залізниці, що аж в Рудно. Поближче до природи.

З огляду на таємницю використання новітніх технологій під час цього семінару, доведеться обмежитись фотками даного заходу та транслітерованими словами львівського прокурора Олексія Баганця, який дорікнув своїм працівникам прокуратури дріб’язковими справами на 100-то баксів (зверніть увагу на підкреслені слова працівники прокуратури).

Замість того, щоб шити акулячу справу, ну хоча б на мільйон зловжитих гривень (в Дніпропетровську вже таких 14-ть), працівники львівської прокуратури пасуться на планктоні.

Баганець ще й проїхався про традиції розміщення на всіх коридорах прокуратури родичів, кумів, братів, сватів, племінниць та дітей, замість того, щоб заповняти швидкісні тунелі слідчих відділів космічними професіоналами. Його мовчки підтримав начальник управління криміналістики Головного слідчого управління В’ячеслав Перч.

Усе інше – таємниця хай-теку і фен-шую в українській прокуратурі.