Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Зазначається, що виступи прокурорів Руслана Кравченка і Максима Крима супроводжувалися заявами і вигуками адвокатів, які постійно перебивали їх і вимагали розглянути клопотання про відвід усього складу суду.

Віктора Януковича підозрюють у скоєнні злочинів, передбачених ч. 1 ст. 111 (державна зрада), ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 110 (пособництво в умисних діях, вчинених з метою зміни меж території та державного кордону України) та ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 437 (пособництво у веденні агресивної війни) Кримінального кодексу України.

Як відомо, 30 липня Оболонський райсуд Києва переніс судові дебати у справі про державну зраду Віктора Януковича через неявку адвокатів.

Відтак, 31 липня, суд надав Януковичу безкоштовного адвоката й оголосив перерву до 10 ранку 1 серпня.

Однак, 1 серпня нові адвокати зчинили сварку і покинули засідання.

Нагадаємо, що Оболонський районний суд Києва скасував допит свідків і перейшов до судових дебатів у справі колишнього президента Віктора Януковича, звинуваченого в державній зраді. 

Як писав «Вголос», Янукович також подав на Луценка до суду. У реєстрі вказано, що суд розгляне позов про захист ділової репутації і заперечення недостовірної інформації, в якому Янукович звинувачує Генпрокурора України в образі честі і гідності.