Про це повідомляє голова Луганської ОДА Геннадій Москаль на офіційному сайті.

Рішення про закриття пропуску машин у бік підконтрольної терористам території було прийнято через безперервні обстріли бойовиків.

«Зараз пропуск автомобілів у м. Щастя не здійснюється», – підкреслив Москаль.

Він також додав, що у разі продовження обстрілів бойовиками Станиці Луганської пропускний пункт, розташований у селищі міського типу, буде закрито повністю.

«Луганська облдержадміністрація просить громадян утриматися від поїздок на контрольовану бойовиками територію через Станицю Луганську, оскільки тут ідуть майже безперервні бойові дії», – пояснив голова Луганської ОДА. 

За його словами, громадяни, які планують заїхати на окуповану територію Луганщини, можуть це зробити виключно через пропускні пункти Донецької області.

Інформацію про це «Вголосу» підтвердили і мешканці Луганська. Говорять, що наразі заїхати в «ЛНР» або виїхати звідти можна лише у напрямку м. Лутугине.

«Якщо заїхати в Луганськ, наприклад, із Сєвєродонецька, необхідно проїхати зайвих понад 150 км. Шлях пролягатиме через Лутугине – Красний Луч – Дебальцеве – Артемівськ – Сєвєродонецьк», – розповіла телефоном луганчанка.