На початку засідання лише 27 депутатів зареєструвалися у Волинській облраді. Потім до них приєдналися ще троє. Інформацію голови облради Володимира Войтовича про відсутність кворуму студенти зустріли вигуками «Ганьба!».

На сесію не прийшли всі депутати від Партії регіонів на чолі з головою Волинської обласної організації ПР Олександром Башкаленком та головою ОДА Борисом Клімчуком. До них також долучилася група «тушок» та орієнтованих на «регіоналів» обранців. За інформацією джерел, вказівка зірвати сесію йшла від Бориса Клімчука та керівництва Партії регіонів.

Присутні у залі опозиційні депутати вирішили провести збори.

Народний депутат від ВО «Свобода» Анатолій Вітів наголосив, що якщо асоціація не буде підписана то це буде останній візит Бориса Клімчука закордон,  бо після зриву Угоди дорога на захід для голови ОДА буде закрита.  

«Коли настав момент істини, то усі нардепи-самовисуванці з Волині поховалися перед народом. Так вони «підтримують» європейський вектор. Ми маємо гуртувати усі сили і мобілізуватися. Банда Януковича і Партії регіонів не пускає нас Європу», – зазначив Анатолій Вітів.

Також перед присутніми виступили голова фракції ВО «Батьківщина» Роман Карпюк, голова фракції ВО «Свобода» Олександр Пирожик, заступник Волинської «Батьківщини» Ігор Гузь, екс-губернатор області Володимир Бондар.

Збори депутатів обласної ради підтримали резолюцію народного віча у Луцьку з вимогами відставки уряду Азарова та імпічменту Януковича у разі провалу підписання Угоди про асоціацію.