Скандальна українська професорка НПУ ім. Драгоманова, яка зганьбила Закон про мову, Євгенія Більченко, зняла відеозвернення до Президента України Володимира Зеленського.

Відповідний відеоролик було опубліковано в YouTube.

Зокрема вона повідомляє, що її погрожують звільнити з вишу за «політичні погляди», а також про моральні та фізичні погрози з боку обурених користувачів соціальних мереж. Вона назвала це порушенням Конституції.

Більченко назвала себе «двомовною українкою», громадянкою України з «російською ідентичністю». Вона сказала, що її травлять «за вільне висловлення своїх думок».

На її думку, це «антиправові» дії та "політична корупція" у освітній сфері.

Упродовж відео викладачка постійно апелювала до новорічного звернення Президента, де він сказав, що немає різниці, чи людина «ватник, малорос чи бандерівець». Також у її ролику вмонтовані уривки з нього і скріншоти обурених користувачів соцмереж.

Наприкінці ролика Більченко перейшла на українську і звернулася до колег із НПУ із проханням про те, щоб вони стали на її захист.

[embed]https://www.youtube.com/watch?v=KftIAlxbi8k&feature=emb_logo&ab_channel=%D0%9F%D0%B5%D1%80%D1%88%D0%B8%D0%B9%D0%9A%D0%BE%D0%B7%D0%B0%D1%86%D1%8C%D0%BA%D0%B8%D0%B9[/embed]

Нагадаємо, що професорка НПУ ім. Драгоманова, яка викладає філософію, опублікувала на своїй сторінці у Facebook допис, у якому різко розкритикувала статтю 30 закону України “Про забезпечення функціонування української мови як державної”, яка набула чинності 16 січня 2021 року про зобов’язання повного переходу сфери обслуговування на державну мову.

До слова, у вівторок у НПУ ім. Драгоманова мають вирішувати питання щодо її звільнення.

Раніше викладачка висловлювалася про розчарування у Революції Гідності.

Читайте більше новин на сайті: