Українська сторона спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін заявила про чергові порушення права на вільне пересування представників місії ОБСЄ  проросійськими бойовиками.

Про це повідомляє пресслужба ООС.

Мандат СММ ОБСЄ  передбачає безперешкодне пересування представників місії в Україні, включаючи тимчасово непідконтрольні території.

Як зазначається,  31 грудні збройні формування, які підтримує Росія відмовили патрулю Місії у проїзді на тимчасово окуповану територію Донецької області.

Зокрема вони не дозволили представникам Місії проїхати через блокпости поблизу населених пунктів Верхньошироківське (кол. Октябрь) і Приморське.

Також стало відомо, що представники проросійських збройних формувань не дозволили спостерігачам ОБСЄ  увійти на територію об'єкта збройних формувань біля населеного пункту Михайлівка.

Українська сторона вважає, що таким чином збройні формування Російської федерації намагаються приховати незаконну діяльність та інформацію про  пересування або підготовку військ.

Як писав "Вголос",  ООС: у Міноборони розповіли про ситуацію на Донбасі напередодні Нового року.