Народний депутат України, член фракції СДПУ(О) зустрілася в Ужгороді з представниками мас-медіа. Насамперед Тамара Сергіївна розповіла журналістам про свою зустріч з екс-губернатором краю, секретарем обкому СДПУ (о) Іваном Різаком, яка відбулася напередодні. „ Я вчора була в Івана Різака, – розповіла народний депутат, – Іван Михайлович передав щирі вітання і побажання добра всім журналістам, які не забувають про нього. Морально він тримається дуже добре. Ми знаємо, що Різак – людина вольова, витримана. Але, на жаль, фізично стан його здоров’я незадовільний. Тому ми будемо порушувати питання про те, аби він пройшов курс лікування і повторну медичну експертизу. Вчора ми про це говорили. Щодня він отримує ін’єкції, але йому потрібна і крапельниця. Ми хочемо, щоб станом його здоров ’ я зайнялися досвідчені фахівці, спеціалісти вузького профілю”.

Журналісти поцікавилися у Тамари Сергіївни, як саме вона бачить свою роботу в Закарпатській обласній партійній організації. На це народний депутат відповіла:
„Згідно з рішенням Секретаріату СДПУ (о) я курую закарпатську організацію. Секретарем обкому залишається Іван Михайлович. Але оскільки він зараз під арештом і з об’єктивних причин не може займатися партійною організацією, вирішено більше часу приділити роботі закарпатській обласній організації. Так що я тут тимчасово. Тим більше, що як у народного депутата у мене справ вистачає в парламенті, зауважила Тамара Сергіївна.

Вісник