Популярна українська співачка Джамала зізналася, що надзвичайно пишається своєю перемогою на Євробаченні- 2016.

Про це вона написала в Instagram.

Співачка зауважила, що після феєричної перемоги отримала чимало привітань від колег та зірок світового масштабу.

Зокрема від відомого американського виконавця Джастіна Тімберлейка, авторки книг про Гаррі Поттера Джоан Роулінг та британської співачки Адель, яка згадала про її пісню під час свого концерту.

Крім того, Джамала зауважила, що  попри те, що вона була неймовірно рада, не думала про це, коли виходила на сцену, а просто "співала про те, що любить та для тих, без кого не може жити".

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Сьогодні ми перемогли! Мене переповнює щастя, коли згадую той вечір! Так, ви знаєте, що з першого ж дня після перемоги я повторювала, що не можна жити тільки спогадами, потрібно рухатись вперед і ставити нові цілі. Але це була дійсно неймовірна подія, що трапилась з усіма нами та країною 🇺🇦 ⠀ Євробачення стало крутим поштовхом для мене. Чи могла я подумати, що на своїх сторінках мене буде підтримувати авторка «Гаррі Поттера» Джоан Ролінг, вітати з перемогою @justintimberlake, згадає під час свого концерту про мою «1944» @adele, що я особисто почую від Ширлі Бессі слова захоплення?! А зранку після шаленої ночі фіналу ви будете зустрічати мене в аеропорту 😭 Звичайно, я і не думала про це. ⠀ Я просто співала про те, що люблю, для тих, без кого не можу жити!!! ⠀ Завжди вдячна 🙏🏽 Ціную! Люблю! Мої!!! ⠀ #throwback #eurovision #esc2016

Допис, поширений Jamala (@jamalajaaa)

Нагадаємо, що у 2016 році Джамала вдруге в історії незалежної України виборола право на проведення музичного конкурсу.

Як писав "Вголос", Джамала продає свої речі для придбання спецодягу медикам.