365 осіб були затримані під час акції протесту проти коронавірусних обмежень у центрі Берліна. Під час сутичок постраждало десятеро поліцейських.

Під час протестів проти коронавірусних обмежень, які відбулися в середу, 18 листопада, у центрі Берліна, було затримано 365 осіб, повідомляє DW.

Такі уточнені дані навели у поліції німецької столиці ввечері у середу. Раніше повідомлялося про майже 200 затриманих демонстрантів.

До цього переліку входять також особи, які були затримані лише на короткий проміжок часу, а згодом відпущені. Скільки людей досі перебувають під вартою, у поліції не уточнили.

Під час сутичок між правоохоронцями й демонстрантами десятеро поліцейських отримали пошкодження, одна поліцейська з травмою голови потрапила до лікарні, а у одного з її колег вивихнуте плече, інформує агенція dpa.

Загалом, за даними поліції, в масових акціях у центрі Берліна у середу взяло участь близько семи тисяч демонстрантів. Багато з них не дотримувалися соціальної дистанції та не мали на обличчях захисних масок.