За матеріалами оперативників дерслужби боротьби з економічними злочинами, прокуратурою Запорізької області порушена кримінальна справа на екс-главу Запорізької ОДА Березовського В. П. (наразі працює головою Запорізької обласної ради).

Кримінальна справа порушена також і на начальника Управління власністю та корпоративними правами Запорізької облдержадміністрації Ходакова Р. О.

Вони підозрюються у зловживанні службовим станвоищем.

Встановлено, що в жовтні 2004 року, зловживаючи службовим становищем і порушуючи вимоги статті 24 Закону України «Про приватизацію майна державних підприємств», зловмисники здійснили незаконний перерозподіл статутного фонду товариства з обмеженою відповідальністю «База відпочинку «Дружба», що розташована на березі Азовського моря (смт Кирилівка Якимівського району), 96,29 % якого належали управлінню майном облдержадміністрації, на користь ТОВ «Примсервіс» (м. Запоріжжя). В результаті цих протиправних дій за вказаним товариством було закріплено 71,8 % статутного фонду, а державі залишилося лише 28,17%, тобто фактично посадовці реалізували бази відпочинку товариству «Примсервіс».

Таким чином, в результаті зловживань з боку посадовців Запорізької обласної державної адміністрації, товариство «База відпочинку «Дружба» позбавлена права на приватизацію свого майна, а держава втратила можливість розпорядження майном загальної власності територіальних громад, чим завдано збитків на суму понад 1 мільйона гривень.

Обком