Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

«Ми попереджаємо білоруську сторону офіційно: якщо білоруські компанії безпосередньо постачають продукцію бойовикам, то проти них будуть введені санкції. До того ж, не лише з боку України: ми намагатимемося зробити все, щоб ці санкції були введені Євросоюзом теж», – сказав посол в інтерв'ю виданню «Білоруські новини», опублікованому в середу.

Ігор Кизим зазначив, що в разі підтвердження даних про співробітництво білоруських компаній, зокрема білоруського кондитерського підприємства «Комунарка», з бойовиками, такі підприємства більше не зможуть постачати свою продукцію на територію України.

«Нещодавно телеканал «Белсат» опублікував розслідування з приводу поставок. Там, наприклад, «Комунарка» сказала, що безпосередньо працює з Донецьком... У разі підтвердження цих даних «Комунарка» точно потрапить у чорний список і не зможе постачати продукцію на територію Україна», – уточнив посол.

Водночас український дипломат додав, що наявність білоруських товарів на полицях магазинів на тимчасово окупованих територіях України не завжди означає факт прямих поставок. «Іноді білоруські товари потрапляють туди через посередників, які купують білоруські товари у російських фірм», – пояснив він.

 

«Вголос»