У листівках Мельника звинувачують, що він підтримує греко-католицьку церкву, а на звороті повідомляється, нібито родина кандидата, зокрема його покійний батько, трощив могили убитих на війні євреїв, щоб забрати собі золоті коронки та збагатитися. Листівки надруковані без вихідних даних.

За фактом порушення закону довірені особи Євгена Мельника уже звернулися до правоохоронних органів міста Володимира-Волинського.

«Свобода» вважає, що цей інцидент не повинен залишиться поза увагою правоохоронних органів обласного рівня, у тому числі й керівництва УСБУ у Волинській області. Ми вимагаємо від керівників правоохоронних органів не допустити подальшого порушення конституційних прав громадян, розпалювання міжконфесійної ворожнечі, встановити винних у продукуванні та розповсюдженні провокаційних листівок, які ображають релігійні почуття людей, паплюжать добре ім’я та пам'ять покійних, та порушити за цим фактом кримінальну справу за ознаками статті 161 Кримінального кодексу України», - йдеться у заяві прес-служби Волинської обласної організації ВО «Свобода».

Раніше проти Євгена Мельника вже поширювали чорний піар з елементами розпалювання міжконфесійної ворожнечі.