Націоналістичні партії та організації планують після виборів об’єднатися в єдиний національний блок.

Про це розповів  другий номер списку ВО “Свобода” на виборах до ВР Андрій Білецький в інтерв’ю каналу “112 Україна”.

“Об’єднання – це створення єдиної структури в найближчому майбутньому. Тому одразу після закінчення виборчого процесу почнеться процес об’єднання націоналістичних структур в єдиний національний блок”, – сказав він.

За словами Білецького, в цьому блоці будуть представлені не тільки політичні партії, а й “ветеранські, волонтерські проекти, стартапи, культурницькі проекти”.

“Цим будемо займатися в той же день, коли закінчаться вибори”, – заявив він.

Відповідаючи на питання, чи потрібно йому для цього об’єднання вийти з “Національного корпусу” і вступити в ВО “Свобода”, Білецький сказав: “Всі партії, “Правий сектор”, “Дія” або “Національний корпус” делегують своїх представників в ВО “Свобода” на дану хвилину. Абсолютно точно”.

Білецький також повідомив, що “коли фракція націоналістів зайде в парламент”, він особисто буде відповідати в команді за безпекову складову: “армію, спецслужби, ситуацію в ООС”.

На уточнення, чи є в нього амбіції очолити парламентський комітет із нацбезпеки й оборони, лідер Нацкорпусу відповів: “Як амбіція – на дану хвилину, так. Я думаю, що краще за Пашинського справився б із цією роллю”.

Білецький також розповів, проти кого будуть боротися націоналісти в разі проходження до парламенту.

“Є прямі вороги, це 5 колона. Є незрозуміла ситуація, ніхто з українців не може сказати, куди поверне вся ця історія зі “Слугою народу”. Їх не можна визначати ні як ворогів, ні як друзів. Треба дивитися, це питання часу”, – зазначив він.

Також, на думку Білецького, націоналісти мають зайняти чітку позицію щодо “людей, які мають патріотичні гасла, але займають непатріотичну позицію”, маючи на увазі команду екс-президента Петра Порошенка.

“Проти банди мародерів Порошенка будуть боротися українські націоналісти”, – додав він.

Нагадаємо, лідер націоналістів Олег Тягнибок розказав, з ким вони готові об’єднуватись у Верховній Раді.

Зазначимо, Олег Тягнибок додав, що націоналісти знають, чого хоче українське суспільство. Зокрема, він наголосив, що люди хочуть закінчити війну. За словами Тягнибока, це можна зробити лише на українських умовах.

Як відомо, відбулась пресконференція першої п’ятірки об’єднаних сил націоналістів, що балотуються до Верховної Ради України за списком ВО “Свобода”.