Про це у коментарі Вголосу розповів начальник Львівського міського управління міліції Сергій Зюбаненко.

За його словами, чоловік викликав собі таксі, але переплутав його із автомобілем журналістки.

«Машина була закрита. Він почав її копати, відривати ручку дверцят. Намагався туди проникнути. Вона перелякалася, викликала міліцію. Свідками є її чоловік, та четверо її друзів. Також перехожі давали свідчення, що людина в стані алкогольного сп’яніння творила незрозуміло що», – повідомив Зюбаненко.

Проте Єнбаєв подає кардинально іншу історію, яку він розмістив на своїй сторінці у Фейсбук.

Зокрема він зазначає, що 2 жовтня викликав таксі. Потім вийшов на балкон, щоб подивитись, чи воно ще не приїхало.

«Я побачив як група молодиків (8-10 осіб) грабувала автомобілі, спрацювала сигналізація, я закричав на них. Потім вискочив у коридор, викликав сусіда Андрія Бойка і попросив його викликати міліцію, а сам почав переодягатися. Коли я вискочив на балкон, побачив міліцейську машину і людей у міліцейській формі. Я їм помахав рукою і крикнув: це я вас викликав, спускаюся », – розписує події екс-помічник нардепа.

Проте, коли чоловік підійшов ближче до міліціонерів, то, за його словами, вони почали його бити. Він намагався їм пояснити, що грабіжники тікають, але удари посилились.

Згодом, за версією Єнбаєва, під’їхала ще одна міліцейська машина, з якої вийшов підполковник.

«Я підбіг до нього. «Офіцер офіцерові завжди брат?» Друже, зупини бєспрєдєл , я вас викликав –  грабували авто. Я своїми руками віддав йому ключі від квартири: підніміться всі до мене , там на столі лежить продуктова посилка, а от таксі (червоний Чері НД 3496 ВК)», –  зазначає чоловік.

Далі, як він повідомляє, йому кинули пістолет зі словами «Візьми, це твій!».

«Я схопив і викинув пістолет. Там якась-то дівчинка все знімала на відео. Я зреагував, як на журналістку і їй закричав: дівчинка, ти все знімай, ти ж бачиш, що я не винен!», – написав Єнбаєв.

Потім, за твердженням Єнбаєва, його відвезли автомобілем без свідомості в ліс.

«У лісі я відмовився вставати під пістолетом на коліна, я –  офіцер: чорти, перед тим як убивати, передайте йому привіт, за кого Бога просити?», –  пише він.

роте згодом, за його словами під’їхала інша машина і його повезли на обстеження.
«Мене виволокли після обстеження на вулицю. І тут сержант каже: стійте. Він – помічник нардепа. Мене просто відвезли під під'їзд. Хлопці вибачилися – « помилочка», – додав Єнбаєв.

Зазначимо, у Фейсбук Єнбаєв також розмістив свою заяву, яку нібито направив у прокуратуру та міліцію. Проте у жодному із відомств не підтвердили інформацію про надходження заяви.

Проте Сергій Зюбаненко всю цю історію заперечує: «От як ви вважаєте? От ви прочитали цю публікацію, яка ваша думка просто як людини, а не журналіста? Ви в це вірите? Розберіться в цій ситуації професійно, заявником була ваша колега. Це редактор із ТРК «Львів», яка викликала міліцію».

За його словами, журналістка викликала міліцію через те, що Єнбаєв трощив її машину.

«Вона повідомила, що б’ють її машину. Приїхала патрульна служба, слідча оперативна група. Людина в стані алкогольного сп’яніння, що доведено. Просто він відмовився здавати, але це підтвердили лікарі візуально і написали заключення, що він в стані сильного алкогольного сп’яніння», – зазначив Зюбаненко.

Окрім того він додав, що чоловік мав при собі зброю.

«Вилучили у нього пістолет. Оце більше подібне на реальність. Тепер він цим захищається. А те, що він писав – брєд. Якщо є людина, яка написала заяву, якщо було 12 свідків, які допитані стосовно цієї справи, то як ви думаєте, де тут правда?», – сказав Зюбаненко.

Також він додав, що виклику міліції Єнбаєвим не було.

«На архіваторі немає жодного його повідомлення в міліцію. Він не може бути стертий, бо це перевіряється кожного дня прокуратурою.

За цим фактом відрито кримінальне провадження за статтею 194 (пошкодження майна), а також, можливо, буде відкрито ще і за 263 (незаконна зброя).