Франція виступила проти можливого приєднання США до переговорів "нормандського формату" із мирного врегулювання конфлікту на Донбасі.

З відповідною заявою виступив представник Міністерства закордонних справ країни, передає пресслужба відомства.

"Питання модифікації нормандського формату не стоїть на порядку денному", - відповіли у МЗС на питання про те, чи виступає Франція за участь США в переговорах з мирного врегулювання ситуації на Донбасі.

У міністерстві уточнили, що Франція повністю прихильна врегулюванню конфлікту і виконанню Мінських домовленостей, зокрема в рамках нормандського формату, в якому вона бере активну участь. Франція і Німеччина підтримують регулярний діалог і тісні консультації зі спеціальним представником США по Україні послом Куртом Волкером.

Як писав "Вголос", Зеленський звернувся до Путіна із пропозицією зустрітися із Дональдом Трампом, Терезою Мей, Ангелою Меркель, Еммануелем Макроном у Мінську для перемовин.

Нагадаємо, що Володимир Зеленський заявив, що наприкінці серпня у Франції повинна відбутися зустріч представників Міністерств закордонних справ країн «нормандського формату».