До звітного поєдинку «Дніпро», як і «Карпати», мали серйозні кадрові проблеми. За господарів через різні причини не змогли зіграти лідери Коноплянка, Алієв, Лаштувка та Зозуля. Натомість у «Карпат» відбували дискваліфікацію воротар Богатінов та Даушвілі. Через травму не зіграв захисник Балажіц. Зважаючи на це, наставники обох команд мали добряче подумали кого кинути в бій на арені у Дніпропетровську.

Попри це, усім добре відомо яка лавка запасних у «Дніпра» та «Карпат». Таких виконавців як у Рамоса, у Костова немає. Зважаючи на це, а також рівень гри обох команд у чемпіонаті, мало вірилося, що «Карпати» повернуться до Львова не з порожніми руками. Одразу й не даш відповідь на запитання: за рахунок чого теперішні бліді «Карпати» на виїзді можуть обіграти «Дніпро».
Зрештою, сенсації не сталося, однак найгірше і найболючіше, мабуть, те, що на лопатки «Карпати» у першому таймі поклав арбітр Ярослав Козик. Звісно, мова йде про дуже сумнівний пенальті на 30-ій хвилині матчу. Повтор епізоду показав, що Лукас не збивав Одібе у штрафному майдачнику… Уже який раз в цьому сезоні «зелено-білі» страждають через помилки «людей в чорному», які впливають на підсумковий результат матчу?

Селезньов з точки переграв Мисака, відкривши рахунок у матчі. А до цього «Карпати» прогнозовано захищалися, шукаючи свій шанс здебільшого у контратаках. Найактивнішим на вістрі атаки в «Карпат» був Леван Кенія. Саме грузин завдав першого удару у матчі після передачі Худоб’яка. Загрози не було – Шеліхов з ударом справився. Загалом, з нечисленними атаками «Карпат» господарі справлялися. В інших випадках львів’яни самі віддавали м’яч супернику, коли не могли зв’язати кілька пасів докупи.

Щодо «Дніпра», то після перемоги над «Наполі» (3:1) у Лізі Європи команда Хуанде Рамоса не виглядала такою свіжою. Неозброєним оком було помітно, що дніпропетровці віддали у цьому матчі надто багато сил і не повністю відновилися перед черговим матчем у національному чемпіонаті. Попри це, «Дніпро» у першому таймі забив з несправедливого пенальті, а уже перед самісінькою перервою подвоїв свою перевагу. Подачею Ротаня скористався Одібе. Майкл забив саме той гол, якого привикли називати «гол в роздягальню».

«Карпати» хоч і пішли вперед у другому таймі, однак нічого небезпечного біля воріт Шеліхова створити не вдавалося. Ударам Мартинюка бракувало влучності, а атакам «Карпат» - гостроти та справжньої загрози.

Забивати ще у ворота Романа Мисака підопічні Хуанде Рамоса не прагнули. А для цього і не було необхідності. За будь-яку перемогу у чемпіонаті команді дають лише три очки. Відповідно, і про це думали підопічні Хуанде Рамоса, а саме про збереження власного успіху, аніж про його розвиток. Як «Карпати» не старалися, їм нічого не вдалося створити біля воріт Шеліхова. Одним бажання однієї команди неможливо було побороти високий клас іншої.

Уже й не хочеться згадувати коли «Карпати» перемагали на виїзді чи вдома. Як би там не було, команда зараз нічим не тішить, де б не грала у чемпіонаті. У середу «Карпати» зіграють кубковий матч проти «Металіста». Сподіватимемося, що в цих змаганнях радощів буде більше, аніж у Прем’єр-лізі.

«Дніпро» (Дніпропетровськ) – «Карпати» (Львів) – 2:0 (2:0)
«Дніпро»: Шеліхов, Федецький (Кулаков, 79), Чеберячко, Одібе, Денисов, Кравченко, Ротань, Джуліано (Канкава, 83), Матеус, Калініч, Селезньов (Мандзюк, 68).
«Карпати»: Мисак, Мілошевіч, Жовтюк, Пластун, Ощипко, Мартинюк, Ткачук, Кенія (Гладкий, 66), Ксьонз, Худоб’як (Загідулін, 66), Лукас (Кополовець, 46).
Голи: Селезньов, 30 (пен.), Одібе, 45+2.
Попередження: Пластун, 28, Мілошевіч, 45+1, Кополовець, 72, Мартинюк, 85, Жовтюк, 88.

Арбітр – Ярослав Козик (Мукачеве, Закарпатська обл.).

Асистенти арбітра: Євген Халамендик (Київ), Олег Плужник (Харків).
Четвертий арбітр – Анатолій Жабченко (Сімферополь).