Досвідчений мандрівник українськими Інтернет-сайтами, прочитавши заголовок, напевне про себе усміхнувся: "Мене на таку провокацію не візьмеш, Ющенко, про якого йдеться у заголовку, звичайно ж, не сам Віктор Андрійович і навіть не його син Андрійко. Це, мабуть, якийсь однофамілець президента!" Все саме так і є, ви, як завжди, праві. Однак у даному випадку якраз не обійшлося без Президента Ющенка.

Справа у тому, що українська партія "Зелена планета", як і багато інших політичних сил, розпочала підготовку до позачергових виборів до ВРУ. «Зелена планета» – не найпотужніша політична сила, однак і не з останніх: на виборах 2006 року вона зайняла почесне 17 місце (із 45), здобувши підтримку 96 734 виборців. Відтак лідерка партії фітотерапевт та народний цілитель Наталія Земна, вона ж Зубицька,а з дому – Ющенко резонно вирішила, що добиватися омріяного депутатського крісла для неї краще не самостійно, а у блоці. Звичайно ж, у блоці "Наша Україна", лідером якого є саме Президент – як не як, але прізвище зобов’язує! Про це вона повідомила минулого тижня на прес-конференції у Львові.

Ця заява, втім, як і сама постать Земної-Зубицької-Ющенко, не викликали ажіотажу у львівських журналістів. А даремно. Бо постать ця є вельми колоритною, та й добиватися депутатського імунітету в неї є дуже серйозний резон.

З офіційної біографії цілительки…

"Наталя Земна – людина неординарна, обдарована, допитлива. …Є засновником і керівником мережі аптек "Зелена планета". На практиці проводить прийоми людей, які потребують зцілення, її діагностичні методи базуються на багатовіковому досвіді української народної медицини.

Постійно вивчає рослинний світ, досліджує лікувальні властивості рослин. Дослідницька робота дала змогу створювати лікарські засоби із цілющих трав. Наталя Земна є автором (у співавторстві та особисто) багатьох лікарських засобів, які визнані експертами науково-медичних установ високоефективними».

Інформація, яка не популяризується цілителькою

"22 серпня 2006 року У Києві в приватному будинку відомої цілительки Наталі Зубицької працівники міліції спільно з представниками санепідемстанції та Державної інспекції з контролю за лікарськими засобами знайшли 14 кілограмів марихуани.

Пані Зубицька вирощує коноплю просто на подвір’ї власного будинку. Все дуже мило, патріархально, в народному стилі… Пам’ятаєте, як у тій народній пісні: "Від Києва до Лубен насіяла конопель". До Лубен, не до Лубен, але в Києві таки насіяла…

Як повідомив заступник начальника відділу ДСБЕЗ Олександр Гришко: "Марихуана, знайдена у будинку Зубицької, використовувалася при виробництві лікарських засобів в якості знеболювального складового елементу. В подальшому ці лікарські засоби реалізовувалися в роздрібній аптекарській мережі України…"

З офіційної біографії цілительки…

"…В творчому доробку Наталії Земної 5 поетичних книжок. Серед них такі, як "Серце у траві" (1995 р.), "Дзвони душі" (1996 р.), "Покоси" (2003).

Великої популярності набули її радіопередачі, зокрема авторська програма "Зелена планета", яку Наталя Петрівна веде з 1993 р. Понад п’ять років школярі та дошкільнята з нетерпінням чекали її радіопередач "Зелений світ", "Барвисті сторінки". Започаткувала вона і бібліотечку "Зеленої планети", в якій у поетичній формі, цікаво й доступно розповідає малюкам про цілющі рослини.»

Від "Вголосу"

Про цілющі рослини ми вже чули. Справді, все було цікаво і доступно, хоча, скажемо чесно – хочеться слухати про них ще й ще…

Бляха-муха! Та це ж не аптекарка, а якийсь український Боб Марлі! Ми б на "Вголосі" дуже здивувалися, якби нам хтось сказав, що вона не співає реґґей!

Не знаю як вам, але нам цей політик подобається. Ми любимо її! Ми хочемо слухати радіопередачі "Зелений світ", "Барвисті сторінки", читати вірші зі збірок "Серце в траві" і "Покоси"! No Woman No Cry!!! Чорт візьми, та ми просто фанатіємо від Наталії Земної-Зубицької-Ющенко чи як там її!!! Ми хочемо вступити у її партію, стати клієнтом однойменної аптеки і навіть готові проголосувати за блок у складі якого перебуватиме "Зелена планета"!

Сувора правда життя

Лідер партії "Зелена планета" академік Зубицька фігурує одразу в двох кримінальних справах, одна з яких пов‘язана з наркотиками, інша – з виготовленням ліків в антисанітарних умовах. Станом на травень розслідування цих кримінальних справ продовжується. Міліція каже, що "проводить всі необхідні слідчі дії, направлені на всебічне, повне та об’єктивне дослідження обставин справи".

У травні 2006 року Держінспекція з контролю якості лікарських засобів МОЗ України заборонила реалізацію 45 лікарських препаратів, які вироблялися під брендом Аптека "Зелена планета".

Є підстави для оптимізму! Джа таки любить своїх дітей!

Попри відкриті кримінальні справи Наталія Зубицька продовжує їздити по Україні, проводити прийоми хворих і реалізовувати підпільно виготовлені недоброякісні ліки, при цьому не маючи ліцензії на медичну практику. За один день в різних містах і регіонах України вона приймає по 350-400 чоловік.