Співробітники Державної служби боротьби з економічною злочинністю МВС України встановили факт заволодіння чужим майном в особливо великих розмірах шляхом зловживання службовим становищем, службового підроблення та фіктивного підприємництва заступником голови Рівненської облдержадміністрації Дмитром Крючковим, - повідомили з ДЗГ МВС України.

Як повідомили з ДЗГ МВС України, ГСУ МВС України порушило стосовно Дмитра Крючкова кримінальну справу за ознаками злочинів, передбачених ч.5 ст.191, ч.2 ст.366 та ч.2 ст.205 Кримінального Кодексу України.

Як повідомила керівник прес-служби обласної адміністрації Світлана Сирота, кілька днів тому Дмитро Крючков написав заяву на звільнення, а нині допрацьовує передбачений законом термін. Офіційні коментарі щодо порушеної кримінальної справи прес-служба ОДА надавати відмовляється, оскільки досі не отримали офіційних повідомлень про цю справу з МВСУ.

27-річного Дмитра Крючкова призначено на посуду заступника голови облдержадміністрації у квітні 2005 року, відповідне розпорядження підписав голова обласної адміністрації Василь Червоній. У повідомленні прес-служби обласної адміністрації зазначалося, що Дмитро Крючков працював головою правління ЗАТ “Промислово-фінансове об’єднання “Інтер-Енерго” в м. Київ.