Протягом останніх двох тижнів робота ДПА у Львівській
області була ускладнена через мітинги і демонстрації. Про це йдеться у заяві прес-центру ДПА у Львівській області.
„Прес-центр ДПА у Львівській області заявляє, що протягом останніх двох тижнів робота податкової адміністрації у Львівській області регулярно ускладнювалась мітингами, пікетами, демонстраціями і навіть концертами під вікнами кабінетів управлінь та відділів податкової служби”. ― сказано у заяві.
Прес-центр зазначає, що також були зафіксовані протиправні дії учасників мітингів та демонстрацій. Які відбувалися поблизу приміщення ДПА у Львівській області.
„Під час однієї зі спроб прорватись у приміщення ДПА у Львівській області служба охорони змушена була викликати наряд міліції, який зафіксував факт силового варіанту, зокрема, були пошкодженні двері, через які намагалися прорватись невідомі особи у режимні приміщення податкової служби. Через такі дії податкова служба Львівщини змушена була вжити додаткових заходів безпеки, які безперечно вплинули на нормальне функціонування фіскального орган) та створили певні незручності для платників податків нашого регіону”, ― сказано у заяві.
Прес-центр ДПА у Львівській області висловлює сподівання, що таким діям буде дано відповідну правову оцінку.
„Сподіваємося, що всім фактам брутального порушення закону буде дана адекватна правова оцінка уповноваженими на це органами. А підприємці Львівщини з розумінням поставляться до тих дій податківців, які були спрямовані на захист ділових інтересів платників податків та збереження конфіденційної інформації, яка стосується діяльності суб’єктів підприємництва нашої області”, ― сказано у заяві.
Прес-центр заперечує також заяви, які були зроблені під час засідання сесії Львівської облради 2 грудня про те, що ніхто не перешкоджає роботі ДПА у Львівській області.
„Останніми днями в Україні спостерігається тенденція до стабілізації політичного і, відповідно, економічного життя. Однак деякі політичні діячі, які скомпрометували себе антизаконними діями, продовжують кампанію по перекручуванню реальних фактів. Зокрема, під час сесії обласної ради лунають заяви про те, що державні органи виконавчої влади, зокрема ДПА у Львівській області, ніхто не пікетував і, відповідно, не створювались перешкоди у виконанні посадовими особами податкової адміністрації своїх обов'язків. Це грубі інсинуації”, ― сказано у заяві.