Про це інформує прес-служба Міністерства оборони України.

У Міноборони переконують, що дані, які оприлюднюють ЗМІ держави-агресора, не відповідають дійсності та є ні чим іншим, як елементом інформаційно-пропагандиського тиску на місцеве населення з метою приховування реальних втрат бойовиків.

У період з 17-22 січня, в результаті збройних протистоянь українських вйськових з терористичними угрупуваннями та збройними силами Російської Федерації на території Донецької та Луганської області було знешкоджено близько 600 осіб бойовиків та російських військових, 275 осіб — поранено. Остаточна чисельність втрат може бути значно більшою, оскільки деяких поранених противник встиг евакуювати з поля бою.

Тільки у Донецькому аеропорту знешкоджено 85 бойовиків, 53 —поранено, знищено 7 танків, 12 броньованих машин, 9 одиниць автомобільної техніки та гармату МТ-12 противника.

Протягом останньої доби українські військові знешкодили 205 бойовиків у районі населеного пункту Сміла, 50 – у районі Опитного та Водяного, 9 – в Донецьку, 9 – у Троїцькому, 6 – у Слов’яносербську, 6 – у Пісках, 3 – у Горлівці та 2 – у Дебальцеве.

Протягом тижня, під час бойових зіткнень з ворогом, загинуло 18 військовослужбовців Збройних Сил України, 235 – поранено. Також було втрачено 1 танк, 7 БМП, 2 гармати МТ-12, 7 одиниць автомобільної техніки.