А де ж наша львівська міська влада? Як вона допомагає школам, маючи в своєму розпорядженні відповідні бюджетні кошти. Для прикладу, СЗШ № 34 кошти « виділили», але до сих пір тендер на їх освоєння не відбувся. До слова,у Львові тендери на ремонт освітніх закладів провалені повністю. Чому, спитаєте Ви? А саме тому, що об'єми будівельних робіт ніяк не можуть поділити між собою владоможці міста, які мають інтерес у відповідних фірмах. Міська влада додатково створює проблеми щодо ремонтних робіт керівникам шкіл та дитячих установ, надаючи приватним структурам право брати участь у так званій місцевій закупівлі від 50 тисяч, створюючи перепону будівельним роботам. В Законі про державну закупівлю таких повноважень міській владі не надавалося. Через це такі порушення призвели до того , що ряд керівників шкіл не змогли розпочати вчасно ремонтні роботи. А чиновники міського управління освіти «радили» робити ремонти в борг. Наведу ряд прикладів . В ЗСШ № 27 пропонували полагодити дах безоплатно, обіцяючи директорові пізніше розрахуватись за виконані роботи. Таким же чином міські владоможці рекомендували рятуватись в борг і СЗШ №№ 50, 35 та ін.

Щороку, вкінці серпня у місті проводяться так звані об'їзди-перевірки шкіл для того аби прозвітувати міській владі про їх готовність до нового навчального року. Ефект від цих перевірок нульовий, бо допомоги від них керівники шкіл не мають. Не радує наближення свята першого дзвоника і педагогів міста.

І це зрозуміло , бо багато з них так і залишились без коштів, які мали би отримати ще на початку канікул. Не задоволені міською владою і технічні працівники шкіл, які теж залишилися без коштів на оздоровлення.

Львівська організація Партії регіонів і надалі відслідковуватиме ті процеси, які відбуваються у колективах навчальних закладів Львова і інформуватиме про це громаду міста і зробить все можливе, щоб зменшити освітянські проблеми.