Як зазначив голова фракції ВО «Свобода» Олег Панькевич у своєму виступі, маленькі місцеві ради, які не винні в тому, що виникла заборгованість за ремонт доріг, не можуть самі впоратися з цією проблемою, передає прес-служба «Свободи».

«Наша фракція отримала звернення від селищної ради Красного, від міської ради Дрогобича, від інших громад. Ця заборгованість виникла не з вини місцевих рад. І не правильно, що Львівська обласна рада, яка цього року мала вплив на величезні кошти на ремонт доріг, зокрема 280 мільйонів з обласного бюджету, великі суми з державного бюджету,  залишить сам на сам із цими проблемами маленькі громади.

Ми пропонуємо доручити Львівській ОДА розробити механізм компенсації заборгованості маленьким громадам, врахувати це при формуванні бюджету на 2017 рік і звернутися до Кабінету Міністрів для розв’язання цієї проблеми на державному рівні. Хіба це не є конкретним кроком на підтримку громад, яким суд заблокував рахунки і її діяльність паралізовано? Однак профільна комісія вважає, що кошти треба давати на інші напрямки, а не допомагати громадам», – наголосив депутат.

Утім, депутатська більшість не підтримала ініціативу свободівців.