Про це власкору Вголосу повідомили власні джерела.

«Булочка від Діброви дійсно смачна, скуштував і я. Декотрі з жіночок брали до дому по 10 штук. Я спробував пояснити агітаторам кандидата, що це підкуп виборців, який карається законом, але вони розтлумачили мені, що пан Валерій лише «пригощає» мешканців. Бабусі, які частувалися булочками, готові були перегризти горло, коли з'явилися люди із камерами. Через кілька хвилин до нас приєдналися три молодики, котрі вимагали пояснень», – розповіло джерело.

Також джерело повідомило, що у цей же час кандидат Сергій Ковальчук підкуповував виборців цукром із власного заводу за ціною на 15-20 гривень нижчою ніж ринкова. Як розповіли жінки, котрим його не дісталося, раніше кандидат обіцяв, що цукор буде продаватися за ціною 200 грн за 50 кг., але виявилося, що його відпускали по 265 грн (це і так на 15-20 грн. дешевше ніж ринкова ціна), чим кандидат уже порушив власну обіцянку. "Дарунки" із бійками та штовханиною розгребли за 15 хвилин. Із етикетки на мішку стало відомо, що якість цукру не найкраща - 3 категорія. Окрім того, він не першої свіжості - 2011 рік, хоча дата на етикетці була виправлена маркером на 2012 рік.

Як відомо, і Сергій Ковальчук і Валерій Діброва позиціонують себе «благодійниками» і «незалежними» кандидатами у нардепи по Володимир-Волинському виборчому округу. Водночас, саме на них робить ставку влада.