Про це йдеться на офіційному сайті Київської міської державної адміністрації.

Відповідно до розпорядження Київської міської державної адміністрації про встановлення тарифів на перевезення пасажирів і вартості проїзних квитків у міському пасажирському транспорті, який працює у звичайному режимі руху, вартість однієї поїздки автобусом, трамваєм, тролейбусом чи фунікулером становитиме 3 гривні.

Вартість разового квитка на перевезення міською електричною, яка працює у звичайному режимі руху та вартість поїздки в метрополітені (без використання пластикової безконтактної картки) становитиме 4 гривні.

Водночас у разі використання безконтактної картки вартість проїзду в метро залежатиме від кількості поїздок.

Також повідомляють, що заставну вартість пластикової безконтактної картки встановлено в розмірі 12 гривень. Кількість поїздок, яку можна одноразово придбати на пластикову картку, не може перевищувати 50 одиниць. Загальна кількість поїздок, яку можна придбати на пластикову безконтактну картку, не може перевищувати 100 одиниць.

Термін дії пластикової картки – 6 місяців з дати придбання або останнього поповнення, незалежно від кількості невикористаних поїздок. При цьому вартість невикористаних поїздок, що залишилися на картці, термін дії якої сплинув, не повертають.
Згідно з розпорядженням КМДА, проїзд пільгових категорій громадян відбувається відповідно до вимог законодавства України.