Студентська рада при Львівській обласній державній адміністрації є постійно діючим консультативно-дорадчим органом Львівської обласної державної адміністрації, який утворено з метою сприяння участі осіб, які навчаються у вищих навчальних закладах Львівщини, у формуванні та реалізації молодіжної політики на місцевому рівні, створення системи постійного діалогу та взаємодії інститутів громадянського суспільства, органів студентського самоврядування, первинних профспілкових організацій студентів і аспірантів із місцевими органами виконавчої влади, сприяння розв’язання актуальних питань студентської молоді.

Основними завданнями Ради є: сприяння забезпеченню координації дій місцевих органів виконавчої влади щодо розв’язання проблем студентів, вивчення, системний аналіз і прогнозування соціально-економічних та суспільно-політичних процесів у студентському середовищі, підготовка пропозицій щодо формування і реалізації державної політики у сфері вищої освіти, визначення шляхів, механізмів та способів розв'язання соціально-економічних проблем студентів, участь у підготовці проектів законів, розпоряджень голови Львівської обласної державної адміністрації, інших нормативно-правових актів, державних та місцевих програм щодо студентської молоді, участь у підготовці і здійсненні заходів, спрямованих на розв'язання соціально-економічних проблем студентів та молоді.

До Ради увійшли представники вишів Львівщини, профкомів, органів студентського самоврядування, молодіжних громадських організацій.

Вчора з нагоди Дня студента голова Львівської ОДА Василь Горбаль вручив найкращим студентам вишів Львівщини Почесні грамоти та іменні стипендії ім. В. Чорновола. Участь в урочистостях також взяли перший заступник голови Львівської ОДА Мирон Янків, голова Ради ректорів, ректор НУ «Львівська політехніка» Юрій Бобало.

Критеріями для визначення найталановитіших та найбільш успішних студентів Почесними грамотами була їх громадська діяльність, здобутки у навчанні, науковій роботі, участь у міжнародних чи всеукраїнських конкурсах, семінарах, конференціях тощо. Найкращих студентів визначали шляхом опитування через анкети. З 200 претендентів було відзначено 30 студентів.

Також студентам було вручено іменні стипендії ім. В. Чорновола.

Вітаючи молодь з цим днем В. Горбаль зазначив: «У Львівській області навчається понад 150 тис. студентів. Наша область є науковим центром. Ми повинні все робити для його розвитку, не допустити відтік талановитої молоді в інші країни. Це питання вирішується на державному рівні. Зокрема, це ініціатива Президента Україна щодо надання стипендії для стажування в кращих вишах за кордоном».