Про це повідомив заступник міністра охорони здоров'я Павло Ковтонюк.

Виник ризик, що некваліфіковані працівники (прибиральниці, сторожі, двірники) і кваліфікований персонал (лікарі, медичні сестри, фельдшери, юрисконсульти, економісти, бухгалтери) можуть отримувати практично однакову заробітну плату.

На думку заступника міністра, найкращим виходом із ситуації є надання медустановам статусу комунальних некомерційних підприємств. «Якщо заклад перебуває в такому статусі, він має всі можливості для встановлення власної сітки заробітних плат, а значить забезпечувати їх диференціацію», - підкреслив Ковтонюк.

Вирішити цю проблему можна за допомогою надбавок, які можуть фінансуватися як з державного бюджету, так і місцевого. «Уряд закликає місцеві влади з допомогою місцевих надбавок допомагати головним лікарям диференціювати зарплати», - заявив заступник міністра.

Як відомо, у 2016 р. середня зарплата медиків становила 3368 грн. З 1 січня 2017 р. посадові оклади працівників бюджетних галузей, зокрема охорони здоров'я, зросли в середньому на 40% порівняно з 2016 р.

«Вголос»