ЛЬВІВ, 3 СЕРПНЯ, PRESSTIME.COM.UA. — Генеральний директор ВАТ «Концерн Галнафтогаз» Юрій Кучабський вважає причиною пожежі на нафтобазі компанії у Львові помилку або злочинну недбалість працівників «Львівської залізниці».

Про це він заявив на прес-конференції на території нафтобази сьогодні

Він розповів, що цистерни з бензином А-95 прибули на базу о 4 год., а в 5 год.40 хв. працівників нафтобази повідомили, що мають прибути ще вагони з бензином. Саме через це були відкриті ворота на нафтобазу. Коли поїзд прибув, виявилось що це локомотив зі щебенем. Одразу після зіткнення локомотив відігнали.

За словами Кучабського, машиніст локомотиву одразу після зіткнення залишив місце аварії. Його знайшли працівники Галицького райвідділу міліції в стані алкогольного сп’яніння і доправили в диспансер на вул. Науковій.

Він також поінформував, що внаслідок зіткнення загорілося 5 цистерн з бензином, але згоріли повністю 3, 2 з них вдалося вчасно погасити. «Галнафтогаз» наразі оцінює збитки, але, за словами ген директора, одна цистерна ємністю 50-60 тонн коштує близько 50 тис. дол.

Кучабський також поінформував, що зараз концерн проводить всі необхідні роботи по ремонту колії, оскільки завдяки їй, за його словами, Львів забезпечується нафтопродуктами.

«Галнафтогаз» подав всі документи у прокуратуру для відкриття кримінальної справи по факту недбалості працівників «Львівської залізниці».

«Львівська залізниця» наразі не дає коментарів щодо інциденту.

Як повідомляло агентство, сьогодні у Львові близько 5.55 год. на території нафтобази ВАТ «Концерн Галнафтогаз» на вул. Пластовій, 1 зайнялося п'ять цистерн з бензином марки А-95 і склад нафтопродуктів.

Пожежу вдалося ліквідувати о 7.28 год.

Загрози для населення міста Львова немає.