Про це розповіла прес-секретар прокурора Харківської області Віта Дубовик.

«За попередніми даними, причиною загибелі людей на пожежі стало отруєння. Експертиза встановить, чи було отруєння викликано чадним газом або іншими продуктами горіння», – зазначила Дубовик.

За її словами, для розслідування причин пожежі призначена група процесуальних керівників у складі 7 людей з апарату прокуратури Харківської області, залучено близько 20 слідчих міліції.

«Призначено більше ніж 20 експертиз: пожежно-технічні, судово-медичні, хімічна. Допитано понад 50 осіб. Зокрема, з дозволу лікарів проводяться допити потерпілих, що перебувають у медзакладах», -сказала Дубовик.

Вона зазначила, що слідство розглядає дві основні версії події: порушення правил пожежної безпеки і порушення правил охорони праці.

«У зв’язку з цим встановлюються посадові особи, які нестимуть відповідальність за організацію пожежної безпеки і безпеки праці на підприємстві», – додала Дубовик.

Як повідомляло агентство, пожежа на фабриці сталася 8 січня. Рятувальники вивели з будівлі 22 людини. Вісім людей загинуло, семеро постраждалих госпіталізовано. У момент пожежі на фабриці було до 200 осіб.

Джерело: Укрінформ