Про це заявив президент невизнаної ПМР Євген Шевчук на зустрічі напередодні в Тирасполі з делегацією ООН на чолі з заступником Верховного Комісара ООН з прав людини Флавией Пансіері, передає "УНН".

За словами Шевчука, Україна ввела дискримінаційні обмеження для громадян РФ, що проживають на території ПМР.

«Фактів непропуску російських громадян через кордон налічується понад триста. У зв’язку з цим, значно зменшився пасажиропотік, десятки тисяч людей відмовилися від поїздок», – поскаржився Шевчук.

Він приділив увагу і проблемі примусового документування придністровців молдавськими органами.

«Молдова не видає придністровцям довідку про не перебування у громадянстві РМ. Це заважає отримати їм громадянство інших країн. Тим часом, міжнародне право забороняє нав’язувати людям те чи інше громадянство», – вважає придністровський лідер.

Раніше Держприкордонслужба повідомила, що з метою недопущення ускладнення обстановки на кордоні з Придністров’ям українські прикордонники посилили охорону кордону, в тому числі й контроль за в’їздом в Україну жителів Придністров’я.

Як повідомляв «Вголос», в Раді національної безпеки і оборони заявили, що російське військове втручання в Україну з боку Придністров’я є «достатньо загрозливим».