Спецпредставник України з питань придністровського врегулювання Віктор Крижанівський обговорив в Молдові з віцепрем’єр-міністром Молдови з реінтеграції Василієм Шовою переговорний процес щодо придністровського врегулювання у форматі “5+2” та утилізацію боєприпасів в непідконтрольному регіоні.

Також посадовець збирається відвідати Придністровський регіон. Про це повідомляє пресслужба посольства України в Молдові.

Повідомляється, що в Кишиневі Крижанівський зустрівся з віцепрем’єром з питань реінтеграції Василієм Шовою і держсекретарем міністерства закордонних справ і європейської інтеграції Тетяною Молчан.

Сторони обоговорили поточну ситуацію у переговорному процесі, тематику вивезення та утилізації застарілих боєприпасів зі складів у с. Ковбасна, наголошено на необхідності переходу до розгляду безпекових та політичних аспектів врегулювання.

Також спецпредставник України з придністровського врегулювання зустрінеться з лідером невизнаного Придністров’я.

Програмою візиту прередбачено відвідування Придністровського регіону Республіки Молдова, де Віктор Крижанівський має намір зустрітися з його лідером Вадимом Красносельським та представником з політичних питань Віталієм Ігнатьєвим.

У посольстві України в Молдові повідомили, що заплановано проведення зустрічей з послами акредитованих в Молдові країн-учасниць формату “5+2”.