НАЗК за результатами повних перевірок декларацій ряду народних депутатів України VIII скликання виявило ознаки декларування недостовірної інформації на суму понад 250 прожиткових мінімумів.

Про це повідомляє пресслужба НАЗК.

Недостовірну інформацію у деклараціях подали народні депутати України Руслан Демчак, Станіслав Березкін, Аркадій Корнацький та Вадим Кривохатько.

Повідомляється, що Демчак у декларації за 2016 рік зазначив недостовірні відомості про кошти, розміщені ним на банківських рахунках, та номінальну вартість цінних паперів, які йому належать. Загалом виявлено порушень на суму понад 71,7 млн гривень.

Березкін, подаючи декларацію за 2015 рік, зазначив недостовірні відомості про квартиру та 2 машиномісця, які належать його дружині на праві власності. Сума недостовірних відомостей у декларації за 2015 рік (виправленій) становить понад 14,3 млн гривень.

У відомстві додали, що Корнацький у декларації за 2016 рік не задекларував свої корпоративні права та низку земельних ділянок, які належать йому на праві власності та оренди. Крім того, він не відобразив інформацію про право користування житловим будинком, який є його зареєстрованим місцем проживання, та не зазначив відомості про видатки, на підставі яких набув право власності на земельні ділянки. Загальна сума недостовірних відомостей у декларації за 2016 рік становить понад 3,2 млн гривень.

Кривохатько, подаючи декларацію за 2017 рік, зазначив недостовірні відомості про вартість та дату покупки автомобіля на загальну суму понад 471 тис. гривень.

Висновки про виявлені ознаки кримінальних правопорушень будуть направлені до Національного антикорупційного бюро України.

Нагадаємо, що НАЗК за пів року виявило недостовірні відомості у деклараціях на 390 мільйонів гривень.